| Model # | 50REOZJD |
| Serial Number | SGM326NJ2 |
| Capacity (kW) | 50kW |
| Phase | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Enclosure | Sound |
| Year Manufactured | 2013 |
| Condition | Used |
Kohler 50REOZJD 50kW 240V Diesel Generator Set
Need More Information?
Fill out the form below or call and we will get in touch now.
picture_as_pdfSpecifications
Related products
Generac MD500 500 kW 480V Diesel Generator